Zmywarki nr 1 na świecie, sprawdź którą wybrać

0
zmywarka Bosch

Zmywarka to urządzenie, które bardzo ułatwia życie. Pozwala zaoszczędzić zarówno czas potrzebny do ręcznego zmywania naczyń, jak również pieniądze – powierzenie mycia naczyń zmywarce oznacza bowiem mniejsze zużycie wody. Obecnie niemal w każdym domu można znaleźć tego rodzaju sprzęt AGD. Producenci prześcigają się więc w oferowaniu kolejnych rozwiązań, zmywarek z dodatkowymi udogodnieniami, programami czyszczenia, niestandardowymi wymiarami, a ponadto coraz bardziej atrakcyjnymi pod względem wizualnym. Wybór odpowiedniego urządzenia może więc okazać się dużym wyzwaniem. Jak wybrać najlepszą zmywarkę?

Po pierwsze: sprawdzony producent

Choć dodatkowe udogodnienia czy walory wizualne mogą przemawiać za zakupem danego produktu, najważniejsze jest jednak rzeczywiste działanie urządzenia. Duże znaczenie ma więc producent – zdecydowanie najlepiej sięgać po produkty cieszące się powszechnym uznaniem na rynku. Za zmywarki numer 1 na świecie można uznać AGD Bosch. Producent od wielu lat oferuje sprzęt wysokiej jakości, wyposażając go w coraz to nowsze udogodnienia.

zmywarka Bosch

Zmywarka wolnostojąca

Na rynku do wyboru są zarówno zmywarki wolnostojące, jak i te w zabudowie. W pierwszym przypadku walory wizualne niewątpliwie będą mieć większe znaczenie. Tutaj najlepiej sprawdzi się prostota – na przykład szlachetna stal i klasyczny kształt, który świetnie będzie komponował się z pozostałym sprzętem kuchennym. Jedną z takich propozycji jest zmywarka Bosch SMS25EI01E. Nie tylko dobrze się prezentuje, ale także pozwala w prosty sposób zaplanować czas zmywania. Wszystko dzięki funkcji wygodnego startu pozwalającej wybrać program i czas jego rozpoczęcia. Osobom lubiącym oszczędność na pewno spodoba się natomiast sensor załadunku pozwalający zaoszczędzić wodę i energię, a także opcja rozpoznawania stopnia zabrudzenia, która pozwala uzyskać lśniące i czyste naczynia bez marnowania choćby kropli wody. Ci, którzy cenią ciche zmywanie, docenią natomiast zmywarkę Bosch SPS25FI03E ze specjalnym silnikiem EcoSilence Drive. Ciche zmywanie nie musi być jednak mniej efektywne – wręcz przeciwnie: urządzenie posiada rozbudowany system zraszania DuoPower zapewniający delikatne czyszczenie przy najbardziej optymalnych rezultatach.

Zmywarka w zabudowie

Osoby ceniące estetykę i przemyślane projekty bardzo często decydują się na zmywarkę w zabudowie, która pozwala na osiągnięcie jednolitego wyglądu wszystkich szafek i sprzętu kuchennego. W tym wypadku świetnym rozwiązaniem może okazać się chociażby model od Bosch SMV46KX01E. Zmywarka zapewnia trzy razy szybsze zmywanie za sprawą funkcji VarioSpeed Plus. Zaprojektowana została także z myślą o zachowanie naczyń w jak najlepszym stanie – odpowiada za to wymiennik ciepła zapewniający optymalną temperaturę, a także program Szkło 40° delikatnie czyszczący szklane naczynia. Zmywarkę tę docenią także osoby lubiące cicho pracujący sprzęt AGD, który jednocześnie jest maksymalnie efektywny – te wymagania zmywarka spełnia dzięki EcoSilence Drive oraz technologii ActiveWater pozwalającej na mniejsze zużycie wody i energii przy większej wydajności. Inną równie atrakcyjną propozycją będzie model SPV 45MX01E, do którego największych zalet należy cicha praca, system DuoPower optymalizujący cyrkulację wody oraz możliwość łatwego planowania czasu startu zmywania.

Zmywarka Bosch Serie 6 SMS6EDI06E Zmywarka Bosch Serie 6 SMS6EDI06E

Instalacja: Wolnostojąca
Szerokość (cm): 60
Klasa efektywności energetycznej: D
Pojemność znamionowa (kpl.): 13
Ilość programów: 6
zmywarka Bosch
Zmywarka Bosch Serie 4 SMS4HMI02E Zmywarka Bosch Serie 4 SMS4HMI02E

Instalacja: Wolnostojąca
Szerokość (cm): 60
Klasa efektywności energetycznej: D
Pojemność znamionowa (kpl.): 14
Ilość programów: 6
zmywarka Bosch
Zmywarka Bosch Serie 4 SMV4HVX40E Zmywarka Bosch Serie 4 SMV4HVX40E

Instalacja: Do zabudowy
Szerokość (cm): 60
Klasa efektywności energetycznej: E
Pojemność znamionowa (kpl.): 13
Ilość programów: 6
zmywarka Bosch
Zmywarka Bosch Serie 2 SMV2ITX16E Zmywarka Bosch Serie 2 SMV2ITX16E

Instalacja: Do zabudowy
Szerokość (cm): 60
Klasa efektywności energetycznej: E
Pojemność znamionowa (kpl.): 12
Ilość programów: 5
zmywarka Bosch
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Całość: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *