Dla kogo zmywarka o szerokości 60 cm?

0
zmywarka o szerokości 60 cm

Zmywarka o szerokości 60 cm to model standardowy, na który decyduje się większość z nas. Warto jednak przekonać się o tym, czy aby na pewno sprawdzi się on i w naszym gospodarstwie domowym i czy za każdym razem umożliwi nam on oszczędne i ekologiczne zmywanie. Jeżeli więc zastanawiasz się nad tym, jaka pojemność zmywarki będzie dla Ciebie optymalna, zapoznaj się z naszymi radami.

Zalety zmywarek 60 cm

Zmywarki do zabudowy występują w dwóch standardowych szerokościach: 45 i 60 cm. Oczywiście większa szerokość zmywarki oznacza jej większą pojemność. Wydawać by się mogło, że dodatkowe 15 cm nie zrobi tu aż tak dużej różnicy, jednak nic bardziej mylnego. Urządzenie o szerokości 60 cm pozwoli Ci każdorazowo zmywać nawet o ponad 50% naczyń więcej. Większa pojemność to rzadsza potrzeba zmywania i pewność, że konieczność kilkukrotnego uruchomienia zmywarki w ciągu dnia pojawi się wyłącznie w wyjątkowych okolicznościach, na przykład po dużej, rodzinnej imprezie. W każdej innej sytuacji zmywać będziesz maksymalnie raz dziennie.

zmywarka o szerokości 60 cm

Zmywarka 60 cm – czy jest Ci potrzebna?

Jeżeli tylko rozmiar Twojej kuchni nie stoi temu na przeszkodzie, warto zdecydować się na zmywarkę o szerokości 60 cm. Dlaczego? Zdziwisz się, jak szybko w ciągu dnia będziesz w stanie ją zapełnić. Jeżeli obecnie zmywasz ręcznie i robisz to na bieżąco, nie masz świadomości, jak dużo naczyń Twoja rodzina brudzi w ciągu dnia, a z całą pewnością ich liczba jest imponująca. Dodatkowo, nowoczesne zmywarki pozwalają Ci zmywać oszczędnie, nawet gdy nie jesteś w stanie w danym momencie zapełnić komory zmywania, a potrzebujesz znajdujących się w niej naczyń.

Oszczędna zmywarka – jakie posiada funkcje?

By móc cieszyć się na co dzień z dużej pojemności zmywarki, a jednocześnie mieć pewność, że zmywanie będzie ekonomiczne również wtedy, gdy nie damy rady wypełnić naszej zmywarki po brzegi, warto, przed jej zakupem, sprawdzić, czy posiada ona odpowiednie funkcje. Oszczędne zmywarki Beko wyposażane są w funkcję Połowa Załadunku. Możesz uruchomić ją za każdym razem, kiedy w komorze zmywania znajduje się mniejsza liczba naczyń. Dzięki temu urządzenie pobierać będzie odpowiednio mniej wody oraz energii elektrycznej. Jest to nie tylko ekonomiczne rozwiązanie, ale i bardzo komfortowe. Pozwala Ci bowiem rozmieszczać naczynia na wszystkich dostępnych poziomach, nie zmuszając Cię na przykład do korzystania wyłącznie z jednego kosza.

Zmywarka Beko DVN05320W Zmywarka Beko DVN05320W

Klasa efektywności energetycznej: E
Pojemność znamionowa: 13 kpl
Instalacja: Wolnostojąca
Ilość programów: 5
Zużycie wody na cykl: 12,9 l
Połowa załadunku
zmywarka o szerokości 60 cm
Zmywarka Beko DVN05320S Zmywarka Beko DVN05320S

Klasa efektywności energetycznej: E
Pojemność znamionowa: 13 kpl
Instalacja: Wolnostojąca
Ilość programów: 5
Zużycie wody na cykl: 12,9 l
Połowa załadunku
zmywarka o szerokości 60 cm
Zmywarka Beko BDIN38640D Zmywarka Beko BDIN38640D

Klasa efektywności energetycznej: C
Pojemność znamionowa: 16 kpl
Instalacja: Do zabudowy
Ilość programów: 8
Zużycie wody na cykl: 9,5 l
Połowa załadunku
zmywarka o szerokości 60 cm
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Całość: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *