Idealny prezent na komunię – czyli jaki?

0
deskorolka elektryczna

Kto z nas pamięta czasy, w których rower albo zegarek był obowiązkowym prezentem z okazji pierwszej komunii? Wtedy sprawa była prosta, gdyż te podarunki były po prostu wyczekiwane. Teraz, kiedy nie są już one tak atrakcyjne, sytuacja nieco się skomplikowała i często zastanawiamy się, czym moglibyśmy sprawić radość dziecku po raz pierwszy przystępującemu do komunii świętej. Podpowiadamy więc, z czego mogłoby ucieszyć się każde dziecko.

Dzieci z reguły lubią ruch na świeżym powietrzu, rekreację, nie brakuje im też zamiłowania do sportów – również tych mniej oczywistych. Coraz częściej też interesują się nowinkami technicznymi – i to właśnie one przynoszą im najwięcej radości. Sprzętem, który będzie w stanie połączyć wszystkie te dziecięce pasje, z pewnością będzie deskorolka elektryczna. Jazda na tego rodzaju urządzeniu to nie tylko doskonała zabawa, ale również możliwość kształcenia dodatkowych umiejętności, takich jak na przykład odpowiedni balans ciała, pozwalający zachować równowagę. Jak jednak wybrać model, który spełni oczekiwania dziecka, a jednocześnie będzie dla niego bezpieczny?

Odpowiednio dobierz prędkość

Chociaż dzieci mają frajdę z szybkiej jazdy, obdarowanie ich deskorolką elektryczną, która rozwija zbyt duże prędkości, nie byłoby zbyt rozsądnym pomysłem. Dlatego też w przypadku kilkuletniego dziecka najlepiej sprawdzą się modele, które nie rozpędzają się do większej prędkości niż 15 km/h. By zyskać dodatkową pewność co do bezpieczeństwa użytkowania tego typu sprzętu, podczas jego zakupu dowiedz się, czy producent zadbał o jego właściwą przyczepność do powierzchni oraz czy załącza dodatkowe akcesoria ochronne – kask i ochraniacze.

Postaw na lekki model

Wybierając deskorolkę elektryczną, która ma nam posłużyć za prezent z okazji pierwszej komunii, warto też zwrócić uwagę na jej ciężar. Zakładając, że kilkulatek ma ją przenosić samodzielnie, nie może być ona zbyt ciężka – zwłaszcza, gdy do pokonania będzie miało wzniesienie, z którym urządzenie nie będzie w stanie sobie poradzić. Z pewnością dobrym wyborem będzie tu model nieco bardziej kompaktowy.

Wybierz pojemny akumulator

Pamiętaj też, że im większa pojemność akumulatora, tym większy zasięg deskorolki, a zatem tym większy dystans, jaki dziecko będzie mogło pokonać na jednym ładowaniu baterii. Większa pojemność będzie więc oznaczała dłuższy czas zabawy. Kluczową opcją w tej kwestii wydaje się być również to, by deskorolka w porę ostrzegła nas o rozładowującym się akumulatorze, by uniknąć rozczarowania dziecka, któremu nienaładowana bateria zepsuje dobrą zabawę.

deskorolka elektryczna Deskorolka elektryczna Fiat 500 H65W

Moc (W): 500
Udźwig (kg): 20
Maksymalna prędkość (km/h): 15
Kolor: Biało-czarny
sprawdź cenę
deskorolka elektryczna Deskorolka elektryczna Fiat 500 H65R

Moc (W): 500
Udźwig (kg): 20
Maksymalna prędkość (km/h): 15
Kolor: Czerwono-biały
sprawdź cenę
deskorolka elektryczna Deskorolka elektryczna Fiat 500 H65K

Moc (W): 500
Udźwig (kg): 20
Maksymalna prędkość (km/h): 15
Kolor: Czarno-biały
sprawdź cenę
deskorolka elektryczna Deskorolka elektryczna FIAT 500 Chrom

Moc (W): 500
Udźwig (kg): 20
Maksymalna prędkość (km/h): 15
Kolor: Chrom
sprawdź cenę
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Całość: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *