Zmywarka dla singla – czy taki zakup się opłaca?

0
zmywarka dla singla

Zmywarka to nie tylko sprzęt dla dużych rodzin. W końcu każdy z nas chce oszczędzać wodę i czas, nieważne, czy nasze gospodarstwo domowe liczy kilka osób czy też mieszkamy sami. Dlatego też zakup zmywarki będzie dobrą inwestycją również w przypadku singla. Które zatem urządzenia będą najlepsze i jaką zmywarkę wybrać, by jej zakup szybko się zwrócił?

Zmywarka w kuchni jest potrzebna i to nie tylko ze względu na naszą wygodę. Nowoczesne urządzenia są w stanie o wiele oszczędniej zmywać naczynia, niż w sytuacji, gdy robimy to ręcznie. Oszczędność wody może być naprawdę zaskakująca, a to kwestia ważna nie tylko z punktu widzenia naszego budżetu, ale również ochrony środowiska. Dlatego też zmywarka sprawdzi się nie tylko w większych rodzinach czy u osób, które lubią często zapraszać znajomych. Równie dobrze może stanąć w kawalerce – u singla, który swoją kuchnię chce wyposażyć w nowoczesny sprzęt AGD.

zmywarka dla singla

Jaka powinna być zmywarka dla singla?

W przypadku wyboru zmywarki dla jednej osoby warto zwrócić uwagę na modele o nieco mniejszym załadunku. Dzięki temu mniejsze będą również rozmiary urządzenia. Zmywarki mieszczące od 9 do 10 standardowych kompletów naczyń doskonale sprawdzą się w mniejszej kuchni, gdzie będą mogły być wykorzystywane codziennie, przy zachowaniu wysokiego poziomu oszczędności. Takie rozwiązanie oferują zmywarki firmy Bosch, które dodatkowo wyposażone są w sensor załadunku. Oznacza to, że nawet jeżeli nie jesteś w stanie zapełnić całej zmywarki, odpowiednie czujniki będą czuwać nad tym, aby dobrać ilość wody odpowiednią dla liczby zmywanych naczyń oraz stopnia ich zabrudzenia. W ten sposób masz pewność, że urządzenie za każdym razem pobierze optymalną ilość wody do rodzaju załadunku, ale również, że zużyje mniej prądu do jej podgrzania.

Zmywarka dla jednej osoby – na co jeszcze zwrócić uwagę?

Poza rozmiarem zmywarki i jej wydajnością liczy się również oferowany przez nią komfort oraz skuteczność w zmywaniu naczyń i ich ochronie. Dlatego też warto przyjrzeć się jej funkcje dodatkowe. Asystent dozowania to system, który odpowiedzialny jest za dokładne rozpuszczenie tabletki zmywającej i dokładne rozprowadzenie detergentu po wnętrzu zmywarki. W ten sposób o efekty zmywania możesz być spokojny. Zwróć również uwagę na funkcje, które pozwalają Ci na elastyczny załadunek. Ruchome elementy w koszach czy dodatkowa szuflada na sztućce – to gwarancja stabilności naczyń, ale również możliwość pełnego wykorzystania wnętrza zmywarki.

zmywarka dla singla Zmywarka Amica DFM42D7TOqWH

Szerokość (cm) 44.8
Głębokość (cm) 60
Wysokość (cm) 84.5
Waga (kg) 40
Klasa efektywności energetycznej D
Pojemność znamionowa (kpl.) 10
sprawdź cenę
zmywarka dla singla Zmywarka Amica DFM41E6qISMG

Szerokość (cm) 44.8
Głębokość (cm) 60
Wysokość (cm) 84.5
Klasa efektywności energetycznej E
Pojemność znamionowa (kpl.) 10
sprawdź cenę

Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Całość: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *