Oczyszczacz powietrza Samsung AX 40R3030WM – pokochasz czy zwrócisz?

0
Oczyszczacz powietrza Samsung AX 40R3030WM

Informacje w mediach o wysokim stężeniu zanieczyszczeń w powietrzu skłoniły Cię do zakupu oczyszczacza? To doskonały pomysł, ponieważ dobrze dobrany sprzęt pomoże Ci usunąć z domu zarówno kurz, smog, jak i alergeny, stwarzając przyjazne, a przede wszystkim czyste środowisko. Wybór oczyszczaczy dostępnych na rynku jest bardzo szeroki. Jeśli nie wiesz, który model wybrać, polecamy Ci oczyszczacz powietrza Samsung AX 40R3030WM.

Dlaczego warto kupić oczyszczacz Samsung?

Oczyszczacz powietrza Samsung AX 40R3030WM o mocy 40 W, przeznaczony jest do pomieszczeń o powierzchni do 40 m2. Doskonale sprawdzi się zarówno w sypialni, salonie, jak i pokoju dziecka. Posiada zamontowane trzy filtry – wstępny, węglowy i HEPA 13, dzięki którym skutecznie oczyści powietrze w pokoju, usuwając z niego nawet do 99,97% zanieczyszczeń. Każdy z filtrów odpowiada za usuwanie innego rodzaju zanieczyszczeń. Filtr wstępny wychwytuje wszystkie duże cząsteczki, np. kurz, włosy, sierść i naskórek zwierząt. Filtr węglowy pochłania nieprzyjemne zapachy i lotne związki organiczne. Natomiast filtr HEPA 13 odpowiedzialny jest za wyłapywanie nawet najmniejszych cząsteczek, np. pyłów zawieszonych PM1,0, PM2,5 oraz PM10.

Oczyszczacz powietrza Samsung AX 40R3030WM

Dużą zaletą oczyszczacza marki Samsung są wbudowane czujniki pyłu, gazu i brzydkich zapachów, które zwiększają komfort użytkowania urządzenia i wpływają na jego wydajność. Czujniki automatycznie wykrywają stopień zanieczyszczeń i regulują pracę oczyszczacza tak, aby jak najszybciej usunąć je z powietrza. Warto dodać, że oczyszczacz posiada 4-kolorowy wskaźnik jakości powietrza. Wystarczy więc rzut oka, a od razu będziesz wiedział, czy powietrze w Twoim pokoju jest czyste, czy zanieczyszczone. Producent przyjął następujące oznaczenia:
• kolor niebieski – bardzo dobra jakość powietrza,
• kolor zielony – dobra,
• kolor żółty – średnia,
• kolor czerwony – bardzo zła jakość powietrza.
Dzięki tym praktycznym wskaźnikom, będziesz mógł dopasować odpowiednią prędkość pracy urządzenia, by jak najszybciej oczyścić powietrze.

Pokochaj albo zwróć

Już same parametry wskazują na wydajną i skuteczną pracę oczyszczacza. Do jego zalet możemy jeszcze dodać nowoczesny design, dzięki któremu stanie się on dodatkową ozdobą każdego wnętrza. Jeśli jednak boisz się, że urządzenie nie spełni Twoich oczekiwań, skorzystaj z akcji promocyjnej „Pokochaj albo zwróć”, organizowanej przez sklep internetowy MaxElektro.pl. Na czym polega promocja? Jeśli kupisz oczyszczacz powietrza Samsung AX 40R3030WM, a ten nie przypadnie Ci do gustu, będziesz mógł go zwrócić w ciągu 30 dni liczonych od dnia zakupu, a sklep odda Ci pieniądze. To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ możesz dowolnie testować oczyszczacz i przekonać się na własnej skórze, czy spełnia Twoje oczekiwania.

Zakup dobrego oczyszczacza powietrza to niemały wydatek. Jednak przy aktualnej – marnej – jakości powietrza, wydaje się jedynym skutecznym rozwiązaniem, pozwalającym uchronić się przed zgubnymi skutkami zanieczyszczeń.

Oczyszczacz powietrza Samsung AX 40R3030WM Oczyszczacz powietrza Samsung AX 40R3030WM

Maks. powierzchnia pomieszczenia (m2): 40
Moc (W): 40
Liczba stopni oczyszczania: 3 prędkości wentylatora
Liczba filtrów: 3 – wstępny, węglowy, HEPA
Zastosowane czujniki: Pyłu, Gazu, Brzydkich zapachów, Wymiany filtrów
sprawdź cenę
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Całość: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *