Ranking płyt indukcyjnych – zestawienie nowoczesnych płyt do zabudowy

0
płyta indukcyjna

Zestawienie nowoczesnych płyt indukcyjnych do zabudowy umożliwi Ci podjęcie dobrej decyzji w trakcie zakupów i wpłynie na komfort podczas codziennego gotowania.
Przy tworzeniu rankingu brana jest pod uwagę popularność produktów w porównywarkach internetowych oraz zastosowane technologie, mające wpływ na ich atrakcyjność, funkcjonalność i walory estetyczne. W zestawieniu zawarto również oceny klientów. Oto ranking płyt indukcyjnych marki Amica.

MIEJSCE 1: Płyta indukcyjna PI 6140 PWTU

Zdecydowanym faworytem w rankingu jest płyta indukcyjna PI 6140 PWTU, która zawiera się w średnim zakresie cenowym, jednocześnie zapewniając wysoką funkcjonalność użytkowania i łatwość w utrzymaniu w czystości. Ten model płyty zwyciężył w plebiscycie także z uwagi na zadowolenie i pozytywne opinie klientów oraz możliwość korzystania z wielu opcji zaawansowanych, takich jak: ustawianie mocy do dziewięciu poziomów, co pozwala dokładnie kontrolować proces gotowania, nawet w przypadku najbardziej wymagających osób. Kolejna zaleta to funkcja automatycznego zagotowania i blokady oraz Pro Baby System, odpowiadający za bezpieczeństwo dzieci i blokadę płyty za pomocą panela, by nie doszło do poparzenia oraz wysoki design zewnętrzny płyty, stanowiący dobry stosunek jakości i ceny.

MIEJSCE 2: Płyta indukcyjna PI 6540UIN

Miejsce drugie przypadło w udziale płycie, której cena jest nieco wyższa, ale szereg funkcji powoduje, że sprawdza się w kuchniach dla rodzin, singli, osób starszych i w innym wieku. Zdecydowanie wartym polecenia rozwiązaniem jest funkcja rozpoznawania obecności i wielkości garnka, dzięki czemu płyta dostosowuje powierzchnie grzania. Stanowi to wygodne i oszczędne rozwiązanie.
Kolejnym, wartym podkreślenia walorem tego modelu płyty, który zdecydował o tak wysokiej pozycji w rankingu, jest funkcja podtrzymywania ciepła, która powoduje, że płyta na określonym polu utrzymuje taką moc grzania, aby temperatura w naczyniu cały czas pozostała na poziomie około 65 stopni Celsjusza.

płyta indukcyjna

MIEJSCE 3: Płyta indukcyjna PIT 6541NSU

Miejsce na podium w tym rankingu zajęła też płyta indukcyjna PIT 6541NSU, stanowiąca innowacyjne rozwiązanie w zakresie AGD do zabudowy.
Płyta PIT 6541NSU posiada dwa pola grzewcze, przeznaczone na pojedyncze garnki oraz, co ciekawe, funkcję rozpoznawania pozycji dużego garnka i łączenia ostatniego – trzeciego pola, na którym został umieszczony. Za jej wysoką pozycją w tym zestawieniu przemawia też system Power Booster, skracający czas nagrzewania pola.

MIEJSCE 4: Płyta indukcyjna PI 6541S4UD

Tuż za podium znalazła się płyta indukcyjna PI 6541S4UD, którą warto wybrać m.in. z uwagi na funkcje bezpieczeństwa, takie jak wskaźnik ciepła resztkowego i blokada przed przypadkowym uruchomieniem. Ponadto ta płyta Amica posiada: 3 tryby gotowania, 4 pola „Booster”, automatyczne podgrzewanie i funkcję łączenie dwóch pól w jedno większe.

MIEJSCE 5: Płyta indukcyjna PI 6541SU

Kolejna w zestawieniu znalazła się płyta, która w praktyce niewiele odbiega od pozostałych. Co istotne, posiada opcję Slider, która umożliwia szybką, sprawną i płynną regulację ustawień. Zawiera także: Timer, minutnik, opcję pauzy i system HeatControli zabezpieczenie dla dzieci – Child Lock.
Jaką decyzję podejmiesz? To już zależy od Ciebie, jednak wybierając jedną z pozycji opisanych powyżej zyskujesz pewność solidnego produktu od polskiego producenta. Postaw na płytę Amica!

Płyty indukcyjne wymienione w artykule, obecnie są niedostępne. Zachęcamy do zapoznania się z innymi modelami płyt Amica, w sklepie internetowym.

Płyta indukcyjna Amica PI6144S4WSU Płyta indukcyjna Amica PI6144S4WSU

Kolor: Biały
Szerokość: 576 mm
Ilość pól grzewczych: 4
PowerBooster
Trzy programy gotowe
Funkcja Bridge
sprawdź cenę
Płyta indukcyjna Amica PIH6542PHTSUN 3.0 Płyta indukcyjna Amica PIH6542PHTSUN 3.0

Kolor: Czarny
Szerokość: 592 mm
Ilość pól grzewczych: 4
PowerBooster
Timer dla każdego pola
Autobridge: automatyczne łączenie pól
sprawdź cenę
Płyta indukcyjna Amica PIH6541PHTSUNA 2.0 Płyta indukcyjna Amica PIH6541PHTSUNA 2.0

Kolor: Czarny
Szerokość: 592 mm
Ilość pól grzewczych: 4
PowerBooster
Trzy programy gotowe
Autobridge: automatyczne łączenie pól
sprawdź cenę

Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Całość: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *