Komplet korzyści, czyli jak tanio i dobrze kupić sprzęty AGD?

0
sprzęty AGD

Kuchnia jest jednym z najważniejszych miejsc w domu. To nie tylko pomieszczenie, w którym przygotowujemy i spożywamy posiłki, ale również rozmawiamy, wykonujemy drobne czynności, a nawet podejmujemy gości. Warto więc zagospodarować wnętrze tak, aby było nie tylko funkcjonalne, ale również przytulne i w pełni bezpieczne dla domowników. Pomoże nam w tym odpowiedni sprzęt AGD.

Chyba każdy zdaje sobie sprawę, że urządzenie kuchni wiąże się z wysokimi kosztami. Oprócz dużych urządzeń AGD, musimy jeszcze kupić drobne sprzęty, bez których trudno byłoby wyobrazić sobie współczesną kuchnię. Na szczęście istnieją sposoby, aby nabyć wysokiej jakości urządzenia w dobrej cenie, jak choćby akcje promocyjne. Wystarczy jedynie trafić w odpowiedni moment, a można zaoszczędzić pokaźną sumę pieniędzy. Właśnie z taką promocją wystartowała marka Amica. Dzięki niej kupisz nowoczesne i funkcjonalne sprzęty AGD, a w prezencie otrzymasz nawet 400 zł.

sprzęty AGD

Sprzęty AGD od jednego producenta

Wybierając urządzenia do swojej kuchni, warto postawić na modele pochodzące od tego samego producenta. Dzięki temu zyskasz gwarancję, że będą one do siebie dopasowane zarówno pod względem rozmiarów, jak i designu. Unikniesz więc sytuacji, w której kuchenka mikrofalowa jest węższa od piekarnika, a płyta grzewcza ma zupełnie inny odcień niż pozostałe sprzęty. Marka Amica oferuje sprzęty w kilku liniach wzorniczych, m.in.: IN, Integra, X-Type czy Q-Type. Z pewnością znajdziesz modele, które spełnią Twoje wymagania zarówno pod kątem funkcjonalności, jak i walorów estetycznych.

W zestawie taniej!

W ramach akcji promocyjnej „Komplet korzyści”, marka Amica przygotowała dwa zestawy kuchenne, dzięki którym możesz zyskać nawet do 400 zł. Pierwszy zestaw obejmuje piekarniki z linii X-Type lub Q-Type oraz czteropolową płytę grzewczą. Wybierając tę opcję, będziesz mógł zgarnąć kartę przedpłaconą Sodexo o wartości 300 zł. Drugi zestaw prezentuje się równie ciekawie. Do poprzedniego pakietu wystarczy dobrać dodatkowo zmywarkę do zabudowy, a będzie można otrzymać nawet 400 zł na karcie Sodexo. W ten sposób zyskasz nowoczesne sprzęty, a dodatkowo zaoszczędzisz trochę gotówki na doposażenie swojej wymarzonej kuchni.

Jak otrzymać nagrodę?

To proste! Po zakupie urządzeń marki Amica objętych promocją, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie producenta. W akcji promocyjnej biorą udział tylko wybrane sprzęty zakupione w dniach od 15 października 2019 roku do 16 grudnia 2019 roku.

Warto skorzystać z promocji, bo można nabyć wysokiej klasy sprzęty, wyposażone w innowacyjne technologie, jak choćby piekarnik Amica ED57638BA+ Q-TYPE WiFi, którym można sterować zdalnie za pomocą smartfona. Doskonałym wyborem będzie również płyta indukcyjna Amica PIT 6541 NSU, która w pełni zasługuje na miano intuicyjnej. Posiada funkcję PowerBooster, AutoBridge, Hob&Go czy CheckPot, dzięki której można sprawdzić kompatybilność garnków z indukcją. Na uwagę zasługuje również zmywarka Amica DIM625AZS, która wyręczy Cię z nieprzyjemnej czynności zmywania naczyń.

sprzęty AGD
Piekarnik Amica ED37214B X-TYPE

Klasa efektywności energetycznej: A
Ilość komór: 1
Objętość komory (l): 77
Regulacja temperatury: 50 - 250
Ilość funkcji: 11
Technologie: Amica BakingPro System, Chłodny front
sprawdź cenę
sprzęty AGD
Płyta indukcyjna Amica PI 6544S4KH

Wykonanie płyty: Ceramika
Ilość pól grzejnych: 4
Moc całkowita (W): 7400
Ramka: Szlif przedni
Kolor płyty: Czarny
sprawdź cenę
sprzęty AGD
Zmywarka Kernau KFDW 4641.1 X

Klasa efektywności energetycznej E
Pojemność znamionowa (kpl.) 10
Programy
Zmywanie wstępne
Eco
Intensywny (65 st. C)
Szybki 30 min. (40 st. C)
Super 50 min. (65 st. C)
Delikatny (40 st. C)
Higieniczny (70 st. C)
sprawdź cenę
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Całość: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *