Pralka w trosce o najmłodszych

0
program BabyProtect

To, czy ubranka dla maluchów będą komfortowe i sprzyjające zdrowiu skóry, zależy nie tylko od zastosowanych detergentów, ale także od technologii prania. Dlatego wiodący producent sprzętu AGD – marka Beko, ma w swojej ofercie sprzęt o różnej pojemności z funkcją Baby Protect. Jakie są jej zalety? Czy warto z niej korzystać?

BabyProtect- bezpieczne i higieniczne pranie ubranek malucha

Ubranka dziecięce brudzą się zarówno podczas jedzenia, zabawy, ale również niekiedy podczas czynności fizjologicznych. Za każdym razem powinny być wyprane w wysokiej temperaturze, by usunąć nie tylko plamy, ale także bakterie, zarodniki pleśni i grzybów czy inne patogeny. Takie zadanie spełnia właśnie program Baby Protect. Oprócz prania, ubranka zostaną dodatkowo dokładnie wypłukane z pozostałości detergentów, które są przyczyną alergii skórnych. Ponadto odpowiednia temperatura wody, która utrzymuje się na wysokim poziomie przez czas prania, znacznie zwiększa skuteczność pozbywania się drobnoustrojów, ale także trudnych do usunięcia plam, na przykład z kału, wymiocin, żywności, błota, czy trawy. Pranie będzie czyste i pachnące, zaś skóra nie zostanie narażona na kontakt z pozostałością detergentów we włóknach. Okazuje się, że program BabyProtect może się poszczycić prestiżowym certyfikatem instytutu LGA, który gwarantuje aż 99,99% sterylności ubranek dziecięcych.

W trosce o dobro rodziny

BabyProtect jest programem, który nie naraża użytkownika na wysokie rachunki za prąd, ponieważ pralki Beko posiadają wysoką klasę energetyczną. Najnowsze wersje z możliwości wsadu o wadze 6 i 7 kg mają klasę energetyczną A++ lub A+++. Wraz z funkcją prania ubranek dziecięcych, o efektywność prania dba również program Aqua Fusion, który blokując odpływ wody, umożliwia wykorzystanie 100% detergentu. W przypadku prania ubrań dziecięcych to ważne, by usunąć bakterie i uporczywe plamy. Dodatkowo program prania ręcznego pozwala prać w pralce także najdelikatniejsze ciuszki malucha.

program BabyProtect

Przegląd pralek z systemem BabyProtect

Spośród modeli, które posiadają system BabyProtect warto wymienić:

-WTV6632XBW

Pralka o pojemności 6 kg. Dzięki programowi BabyProtect pranie ubranek noworodka jest wydłużone, odbywa się w wysokiej temperaturze oraz jest dodatkowo dokładnie płukane. Gwarantuje to bezpieczeństwo i higienę na najwyższym poziomie. Dla rodziców z pewnością dużym walorem modelu będzie także cicha praca.

-WTV7632XBW

To model o możliwości uprania 7 kg suchego wsadu, posiadający program Baby Protect, który sprawdzi się nie tylko przy noworodkach i małych dzieciach, ale również osobach dorosłych, zmagających się z problemami skórnymi na tle alergicznym. Pranie zostanie dobrze wypłukane nie tylko z detergentów, ale także wszelkich bakterii. Chroni to zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich członków rodziny.

– WTE7512XWW

To model z możliwością uprania 7 kg wsadu. Jak w pozostałych modelach, postawiono na bezpieczeństwo i zdrowie dzieci. Program BabyProtect to długie pranie w wysokiej temperaturze i z dokładnym, dodatkowym płukaniem.

Podsumowując, pralka Beko to najlepszy zakup dla młodych rodziców, którym zależy nie tylko na efektywnym usuwaniu plam z ubranek noworodka, jak i niemowlęcia czy małego dziecka. To także optymalny wybór, by chronić jego delikatną skórę.

Pralka Beko WTV 7632 XBW Pralka Beko WTV 7632 XBW

Wysokość (cm) 84
Szerokość (cm) 60
Głębokość (cm) 45
Waga (kg) 61
Pojemność znamionowa (kg) 7
Klasa efektywności energetycznej A+++
Roczne zużycie energii (kWh/rok) 156
sprawdź cenę
Pralka Beko MWRE 6612 BWW1 Pralka Beko MWRE 6612 BWW1

Wysokość (cm) 84
Szerokość (cm) 60
Głębokość (cm) 41.5
Waga (kg) 56
Pojemność znamionowa (kg) 6
Klasa efektywności energetycznej A+++
Roczne zużycie energii (kWh/rok) 152
sprawdź cenę
Pralka Beko WTV 8612 XBW Pralka Beko WTV 8612 XBW

Wysokość (cm) 84
Szerokość (cm) 60
Głębokość (cm) 54
Waga (kg) 67
Pojemność znamionowa (kg) 8
Klasa efektywności energetycznej A+++
Roczne zużycie energii (kWh/rok) 175
sprawdź cenę
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Całość: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *