Nowoczesna lodówka, czyli jakie funkcje dodatkowe można w niej znaleźć

0
nowoczesna lodówka

Nowoczesna lodówka jest przede wszystkim komfortowa w użytkowaniu, ale i energooszczędna. To w niej znajdziesz idealne miejsce dla wszystkich produktów, które powinny być przechowywane w chłodzie, a wysoka klasa energooszczędności będzie stanowić dla Ciebie zapewnienie, że Twoja chłodziarka jest również przyjazna dla środowiska.

Lodówka, która potrafi przedłużyć świeżość

Nowoczesne lodówki są w stanie dostosować warunki w komorze chłodzenia do rodzaju i specyfiki przechowywanych w niej produktów. W utrzymywaniu właściwej temperatury, która sprzyjać będzie przedłużonej świeżości jedzenia, pomaga Ci m.in. funkcja CoolSelect, którą w swoich lodówkach stosuje firma Samsung. To za jej sprawą w dolnej szufladzie możesz ustawić temperaturę, która sprzyjać będzie mięsu i rybom albo też warzywom i owocom – w zależności od tego, co w danej chwili znajduje się w szufladzie.

nowoczesna lodówka

Wyjątkowe oświetlenie

Jasne wnętrze lodówki stanowi dla Ciebie gwarancję, że zawartość komory chłodzenia zawsze masz pod kontrolą. Niczego nie przeoczysz i nic się nie ukryje. Oświetlenie LED to nie tylko gwarancja, że w Twojej chłodziarce stanie się jasność za każdym razem, kiedy otworzysz jej drzwi, ale również pewność co do jego niezawodności, energooszczędności i przedłużonej trwałości. Ledowe diody zużywają się o wiele wolniej, niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnego oświetlenia. Posłużą Ci więc one przez znacznie dłuższy czas.

System No Frost

Nowoczesnej lodówki po prostu nie musisz rozmrażać. Dzięki systemowi No Frost, który obejmuje specjalnie zaprojektowany system wentylacji, w komorze mrożnia nie gromadzi się nawet szron. Poza oszczędnością czasu, oznacza to również mniejsze zużycie energii elektrycznej, a raczej brak wzmożonego poboru prądu, który w przypadku oblodzonych ścianek urządzenia, staje się nieunikniony.

Równomierne chłodzenie

Aby wygodnie móc korzystać z całego wnętrza komory chłodzenia, wszędzie musi panować taka sama temperatura. W ten sposób, nieważne, na której półce położysz poszczególne produkty, zawsze będą one przechowywane w optymalnych dla nich warunkach. Równomierne chłodzenie w lodówce pozwala nam również korzystać z przedłużonej świeżości żywności. Dla Ciebie to także oszczędność czasu. Nie musisz bowiem skrupulatnie planować tego, jak rozmieścić jedzenie w komorze chłodzenia. Nie ma to większego znaczenia, kiedy na wszystkich poziomach panuje ta sama temperatura.

lodówka
Lodówka Samsung RB37K63602C

Klasa efektywności energetycznej: F
Roczne zużycie energii (kWh/rok): 322
Pojemność użytkowa chłodziarki (l): 269
Pojemność użytkowa zamrażarki (l): 98
Kolor: Czarny
sprawdź cenę
lodówka
Lodówka Samsung RB 36R8837S9

Klasa efektywności energetycznej: E
Roczne zużycie energii (kWh/rok): 263
Pojemność użytkowa chłodziarki (l): 245
Pojemność użytkowa zamrażarki (l): 110
Kolor: Inox
sprawdź cenę
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Całość: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *