Zmywarka w pełni ukryta, czyli zalety zmywarek do zabudowy z w pełni zintegrowanym panelem

0
zmywarka do zabudowy

Zakup odpowiedniej zmywarki to gwarancja oszczędności zarówno czasu, jak i pieniędzy. Nowoczesne, ciche i efektywne urządzenia do zmywania naczyń sprawdzą się doskonale w dużych rodzinach, jak i domach singli. Przed decyzją o kupnie należy zastanowić się jaki rodzaj zmywarki wybrać. Czy zmywarka w pełni zakryta to dobry wybór? Jaki rodzaj panelu sterującego będzie lepszym rozwiązaniem?

Kiedy wybrać zmywarkę do zabudowy

Przed podjęciem decyzji powinniśmy się zastanowić, kiedy planujemy kolejny remont kuchni. Mimo swoich zalet kupno urządzenia do zabudowy jest dobrym rozwiązaniem jedynie, jeżeli zamierzamy nieco odświeżyć umeblowanie. Zmywarka wkomponuje się idealnie w przylegające do niej meble i stanie się niewidocznym elementem wyposażenia kuchni. Jakie są zalety zamontowania zmywarki do zabudowy?

Najnowsze rozwiązania technologiczne i pojemność

Większość najnowszych technologii, ulepszeń i dodatkowych funkcji w pierwszej kolejności jest wprowadzana do zmywarek do zabudowy. Oznacza to, że decydując się na zakup tego rodzaju sprzętu uzyskujemy gwarancję, że zastosowane zostały rozwiązania na najwyższym, aktualnie dostępnym standardzie.

zmywarka do zabudowy

Niezrównana estetyka

Omawiając zalety urządzeń przeznaczonych do zabudowy nie sposób nie wspomnieć o ich niepowtarzalnych walorach estetycznych. Nowoczesna, wielofunkcyjna zmywarka to doskonałe rozwiązanie zarówno do niczym niezakłóconych kuchni stworzonych w stylu nowoczesnym, jak i do przestrzeni w stylu skandynawskim, czy też rustykalnym. W pierwszym wypadku zabudowa pozwoli utrzymać harmonię, a pozostałych umożliwi utrzymanie kuchni w stylizacji bliższej naturze i odległej od zastosowania technologii.

Cichsza praca

Dzięki otoczeniu zmywarki przez meble większa część wyemitowanych przez urządzenie dźwięków zostaje zatrzymana. Oznacza to, iż ten rodzaj sprzętu jest cichszy aniżeli klasyczne modele wolnostojące. Ponadto, jeżeli zmywarka jest uposażona w opóźnienie startu tak, jak zmywarka Bosch SPV 45MX01E możemy ustawić cykl mycia na dowolną godzinę, również w nocy. W przypadku tej zmywarki dodatkowym atutem jest wyposażenie jej w energooszczędny i super cichy silnik EcoSilence Drive™. Silnik charakteryzuje się brakiem szczotek, dzięki czemu po zabudowaniu pracujące urządzenie będzie niemalże niesłyszalne.

Panel zmywarki ukryty czy nie?

Zmywarka do zabudowy może być wyposażona w panel widoczny, umiejscowiony w górnej części frontu urządzenia oraz w panel ukryty, który znajduje się w poziomej krawędzi drzwi zmywarki. Takim rozwiązaniem odznacza się nowoczesna zmywarka SIEMENS SN615X03EE. Poprzez zabudowany wyświetlacz urządzenie staje się całkowicie niewidoczne sprawiając, że kuchnia zmieni się w nowoczesną, niczym niezaburzoną formę. W przypadku tego modelu korzystać możemy również z informacji świetlnej i sygnału dźwiękowego końca pracy.

Zmywarka Kernau KDI 6443 I Zmywarka Kernau KDI 6443 I

Klasa efektywności energetycznej: E
Pojemność znamionowa (kpl.): 12
Instalacja: Do zabudowy
Rodzaj panelu sterowania: Zintegrowany (zakryty)
Ilość programów: 4
zmywarka do zabudowy
Zmywarka Siemens iQ100 SN615X03EE Zmywarka Siemens iQ100 SN615X03EE

Klasa efektywności energetycznej: E
Pojemność znamionowa (kpl.): 13
Instalacja: Do zabudowy
Rodzaj panelu sterowania: Zintegrowany (zakryty)
Ilość programów: 5
zmywarka do zabudowy
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Całość: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *