Zmywarka do małej kuchni – 5 zalet kompaktowego urządzenia

0
zmywarka kompaktowa

Nawet jeżeli posiadasz naprawdę małą kuchnię, wcale nie musisz rezygnować z użytecznych sprzętów AGD. Jeśli wydaje Ci się, że zmywarki mieszczą się jedynie w dużych pomieszczeniach, to jesteś w błędzie. Poza urządzeniami o standardowych rozmiarach, na rynku AGD znajdziesz również zmywarki kompaktowe. Oto 5 zalet takiego rozwiązania.

Idealne do małych kuchni

Zmywarki kompaktowe zazwyczaj mają ok. 45 cm szerokości, są więc znacznie węższe od standardowych urządzeń. Dzięki temu zajmują w kuchni znacznie mniej miejsca, a więc zmieszczą się nawet w niewielkich pomieszczeniach. Są też świetnym rozwiązaniem do mniejszych gospodarstw domowych, gdzie pozwolą na skuteczne oszczędzanie wody i czasu.

Dla małych i dużych rodzin

Kompaktowa zmywarka z reguły jest w stanie pomieścić ok. 10 standardowych kompletów naczyń. To wystarczająco duża pojemność nawet i dla czteroosobowej rodziny, kiedy chcesz zmywać raz dziennie. Przy częstszym zmywaniu sprawdzi się również w większych gospodarstwach domowych. Ale to nie wszystko. Inteligentna zmywarka kompaktowa zawsze dopasuje parametry zmywania do wielkości załadunku, dlatego swobodnie może korzystać z niej również singiel, mogąc liczyć na oszczędne zmywanie, nawet przy niepełnym załadunku.

zmywarka kompaktowa

Gwarancja oszczędności

Wysokiej klasy zmywarka kompaktowa potrafi zmywać naczynia nawet i w 7 litrach wody. Zużycie wody uzależnione jest od stopnia zabrudzenia wsadu, jednak za każdym razem jest ono znacznie mniejsze niż, kiedy zmywasz ręcznie. Nowoczesne zmywarki ponadto wyposażane są w sensor załadunku, który dobiera ilość potrzebnej wody do jego rodzaju, a więc nigdy wody nie marnują. Dodatkowo za ich przyczyną oszczędzasz czas, który zazwyczaj spędzasz przy zlewozmywaku.

Delikatne zmywanie szkła

Ile razy zdarzyło CI się zbić ulubiony kieliszek podczas zmywania naczyń? Delikatne naczynia ze szkła potrzebują szczególnej ochrony. Właśnie taką troską są w stanie otoczyć je nowoczesne zmywarki kompaktowe. Wyposażone w specjalne systemy i funkcje potrafią zmywać naczynia z wyjątkową delikatnością, odpowiednio również je susząc.

Ciche zmywanie

Najlepsze zmywarki kompaktowe charakteryzują się niskim poziomem generowanego hałasu, ale najsprytniejsze z nich posiadają również specjalne programy do cichego zmywania. Dzięki nim możesz uruchamiać zmywarkę nawet w nocy, korzystając z niższych opłat za energię podczas nocnej taryfy. To również świetne rozwiązanie, kiedy posiadasz otwartą kuchnię. Nic nie zakłóci Twojego czasu odpoczynku w salonie.

Zmywarka Amica DFM46C8EOiBH Zmywarka Amica DFM46C8EOiBH

Klasa efektywności energetycznej: C
Rodzaj panelu sterowania: Zewnętrzny (odkryty)
Szerokość (cm): 44,8
Głębokość (cm): 60
Pojemność znamionowa (kpl.): 10
Funkcja opóźnienia startu
sprawdź cenę
Zmywarka Gorenje GS520E15W Zmywarka Gorenje GS520E15W

Klasa efektywności energetycznej: E
Rodzaj panelu sterowania: Zintegrowany (zakryty)
Szerokość (cm): 44,8
Głębokość (cm): 60
Pojemność znamionowa (kpl.): 9
Połowa załadunku
sprawdź cenę
Zmywarka Bosch Serie 6 SPS6YMI17E Zmywarka Bosch Serie 6 SPS6YMI17E

Klasa efektywności energetycznej: B
Rodzaj panelu sterowania: Zewnętrzny (odkryty)
Szerokość (cm): 45
Głębokość (cm): 60
Pojemność znamionowa (kpl.): 10
Home Connect: zdalna kontrola
sprawdź cenę
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Całość: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *