Pralki ładowane od góry do 1100 zł, jak wybrać najlepszą?

0
pralki ładowane od góry

Pralka ładowana od góry ma swoje zalety, które przy dla posiadaczy małych mieszkań, są nieocenione. Dobra pralka z dostępem do bębna od góry jednocześnie wcale nie musi być droga. Jeżeli budżet, który chcesz przeznaczyć na pralkę ładowaną od góry, nie przekracza 1100 zł, warto wiedzieć, jakie funkcje powinno posiadać tego typu urządzenie, by służyć Ci jak najlepiej.

Oszczędna pralka ładowana od góry

Wybierając tanią pralkę ładowaną od góry również możesz cieszyć się z dodatkowych oszczędności. Umożliwia Ci to na przykład wyższa klasa energetyczna. Wystarczy, że zdecydujesz się na pralkę o klasie energetycznej A+, aby urządzenie pobierało o 10% mniej energii, w porównaniu z pralką w klasie A, przy każdym jednym jej użytkowaniu. Oczywiście wyższa klasa efektywności energetycznej będzie oznaczać jeszcze mniejszy pobór prądu. Ale to nie jedyna możliwość oszczędzania.

pralki ładowane od góry

Szybkie i wydajne pranie

Dodatkowe możliwości dają Ci stosowane w pralkach ładowanych od góry krótkie programy, za sprawą których nawet w kwadrans jesteś w stanie skutecznie odświeżyć swoją garderobę. Szybkie cykle są doskonałym rozwiązaniem, kiedy chcesz wyprać na przykład odzież sportową albo biznesową. Kilkanaście minut wystarczy, by ubrania odzyskały swoją świeżość, przy niezwykle ograniczonym zużyciu wody i energii elektrycznej.

Pralka bezpieczna dla ubrań

Nie tylko szybkie pranie, ale również możliwość prania w niskich temperaturach jest kluczowa, kiedy chcesz, by kolorowe tkaniny nie traciły na swojej intensywności. Ładowane od góry pralki Whirlpool wyposażone zostały w specjalny program Kolorowe 15°, dzięki któremu możesz bezpiecznie prać różnokolorowe materiały w jednym cyklu. Ubrania prane w niskiej temperaturze zachowują swoją świetną kondycję na dłużej, a Ty nie musisz martwić się o to, że prane wspólnie, będą się przebarwiać.

Pranie gotowe na czas

Dużą elastyczność w użytkowaniu pralek ładowanych od góry daje Ci opcja Opóźnionego Startu. Korzystając z niej, możesz zaprogramować automatyczny start pralki na wybraną przez Ciebie porę. W ten sposób pranie może rozpocząć się na przykład po Twoim wyjściu z domu czy też kiedy Ty będziesz już smacznie spać. To praktyczna funkcja, jeżeli chcesz na przykład korzystać z obowiązującej w nocy niższej stawki za energię elektryczną, ale też będzie niezwykle pomocna, kiedy Twój plan dnia jest wyjątkowo napięty. Za sprawą opóźnionego startu, pranie skończy się dokładnie wtedy, kiedy zaplanujesz sobie czas na jego rozwieszenie.

pralki ładowane od góry Pralka Whirlpool TDLR 6030S PL/N

Pojemność znamionowa (kg): 6
Klasa efektywności energetycznej: A+++
Roczne zużycie energii (kWh/rok): 173
Roczne zużycie energii (kWh/rok) 153
Roczne zużycie wody (litr/rok) 8500
Poziom hałasu podczas prania (dB) 60
Instalacja: Wolnostojąca
sprawdź cenę
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Całość: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *