Zadbaj o jakość ubrań z pralkami Amica

0
pralki Amica

Pralka to podstawowy sprzęt AGD, którego nie może zabraknąć w żadnym domu. Nie tylko usuwa uciążliwe plamy z naszych ubrań, ale również chroni je przed zniszczeniem i dodatkowo dezynfekuje, by pozbyć się niepożądanych drobnoustrojów. Dostępne na rynku pralki posiadają wiele nowoczesnych technologii, dzięki którym cykl prania zostanie przeprowadzony dokładniej, szybciej i oszczędniej. Dzisiaj przyjrzymy się innowacyjnym rozwiązaniom wpływającym na jakość prania, które stosuje w swoich pralkach marka Amica.

Bęben Soft Drum – pełne bezpieczeństwo odzieży

Wiele osób unika wkładania do bębna delikatnych ubrań w obawie, że pranie i wirowanie doprowadzi do uszkodzenia materiału. W rezultacie, decydują się wyprać odzież ręcznie, co często nie daje satysfakcjonujących efektów. Marka Amica wyszła naprzeciw potrzebom swoich klientów, montując w pralkach innowacyjny bęben Soft Drum. Jego specjalna konstrukcja oraz przetłoczenie niwelują ryzyko uszkodzenia odzieży, nawet tej wyjątkowo delikatnej i podatnej na zniszczenie. Bęben Soft Drum znajdziemy, m.in. w pralkach Amica TAW 6103LSW czy Amica GAW 7123 LCW.

pralki Amica

Auto Sensor – odpowiednia ilość wody

Zastanawiałeś się, skąd pralka wie, ile pobrać wody do jednego cyklu prania? Nowoczesne pralki Amica, np. modele TAWD 6102 LCW czy DAWN8123LCB, posiadają czujnik kulowy Auto Sensor. Pozwala on na automatyczne pobieranie wody przez pralkę. Dzięki niemu, urządzenie pobiera tylko tyle wody, ile potrzebuje, by przeprowadzić skuteczny cykl prania.

Aqua Ball – efektywne wykorzystanie detergentów

Na jakość prania mają również wpływ zastosowane detergenty. Należy pamiętać, żeby stosować je zgodnie z zaleceniami producenta. Jeśli wsypiesz więcej proszku do podajnika, nie licz na to, że pranie będzie dokładniej wyprane. Wręcz przeciwnie – na odzieży mogą powstać białe plamy i pozostać resztki detergentów. W odpowiednim wykorzystaniu środków piorących mogą pomóc nowoczesne technologie, jak choćby zawór Aqua Ball zastosowany w pralkach Amica AWG 8143 Cdi i Amica MAWJ6102SLB. Dzięki temu, że zawór kulowy zamyka odpływ zaraz po pobraniu wody, detergent zostaje zatrzymany wewnątrz i nie przedostaje się do węża odpływowego. W ten sposób pralka wykorzystuje cały wsypany proszek, co przekłada się na efektywność prania.

SteamTouch – program parowy

W najnowszych pralkach Amica, np. w modelu Amica TAW 6123DCiWT, dostępna jest funkcja SteamTouch, która niesie wiele korzyści pranym ubraniom. Para wodna wnika głęboko we włókna, delikatnie je rozluźniając, co pozwala na skuteczne pozbycie się zabrudzeń i zniwelowanie zagnieceń. Dzięki parze, znikają nawet trudne do usunięcia plamy, odzież zostaje dodatkowo zdezynfekowana i staje się nawet o 70% mniej pognieciona. Program parowy sprawi, że Twoje ubrania będą puszyste i pachnące przez długi czas.

pralki Amica Pralka Amica WA1S 712CLiSMG

Pojemność znamionowa (kg): 7
Klasa efektywności energetycznej: B
Zużycie energii na 100 cykli prania (kWh): 51
Ilość programów: 16
SteapPower Pro: czyste i zdezynfekowane pranie
pralki Amica
Pralka Amica WA2C814BKiSJH
Pralka Amica WA2C814BKiSJH

Pojemność znamionowa (kg): 8
Klasa efektywności energetycznej: B
Maks. prędkość wirowania: 1400 obr/min
Zużycie energii na 100 cykli prania (kWh): 55
Liczba programów prania: 20
SteapPower Pro: czyste i zdezynfekowane pranie
pralki Amica
pralki Amica Pralka Amica WA1S610CLiSH

Pojemność znamionowa (kg): 6
Klasa efektywności energetycznej: B
Maks. prędkość wirowania: 1000 obr/min
Zużycie energii na 100 cykli prania (kWh): 48
Liczba programów prania: 16
SteapPower Pro: czyste i zdezynfekowane pranie
pralki Amica
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Całość: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *