Potrawy zachwycające smakiem i wyglądem, czyli mikrofalówka z funkcją grilla

0
mikrofalówka z funkcją grilla

Dania z mikrofalówki wcale nie muszą smakować jak kapeć. Nowoczesne kuchenki mikrofalowe pozwalają Ci podgrzewać jedzenie jeszcze skuteczniej, nie obniżając jego walorów smakowych, a wręcz przeciwnie – sprawiając, że potrawy stają się kruche i chrupiące. Co więcej, wszystkie dania mogą przy tym się również doskonale prezentować. Wystarczy tylko wybrać dobrą mikrofalówkę z funkcją grilla i odpowiednimi programami, by móc poznać zupełnie nową jakość potraw.

Dania z grilla o każdej porze roku

Dodatkowa grzałka zainstalowana w wysokiej klasy kuchenkach mikrofalowych pozwala Ci cieszyć się funkcją grillowania. W ten sposób nawet w środku zimy możesz poczuć smaki i zapachy lata, przypominając sobie najlepsze imprezy ogrodowe minionego sezonu. Za każdym razem, gdy poczujesz ochotę na grillowane kiełbaski, karkówkę czy kurczaka, ale również ryby, warzywa czy też mocniej przypieczone pieczywo, mikrofalówka z funkcją grilla stanie się Twoim najlepszym kuchennym pomocnikiem i niemal natychmiastowo spełni Twoją zachciankę. Ale to nie wszystko….

mikrofalówka z funkcją grilla

Przyrumienione od góry i chrupiące

Grzałka grilla daje Ci również możliwość przypieczenia potrawy od góry. W ten sposób mięsa mogą zyskać kruchą skórkę, a roztopiony żółty ser pięknie się przyrumieni. Takie rozwiązanie pozwala Ci nie tylko uzyskać idealną konsystencję potrawy, ale podnosi też jej walory smakowe i estetyczne. Bo czy jest coś lepszego i piękniejszego niż chrupiący ser na kawałku lasagne czy pizzy? À propos! Mikrofalówka z funkcją grilla daje Ci możliwość przygotowania doskonałej pizzy mrożonej. Nie dość, że zrobisz ją w zaledwie kilka minut, bez konieczności marnowania czasu na rozgrzewanie piekarnika, to jeszcze będzie odpowiednio wypieczona i – słowo klucz – chrupiąca.

Ciepłe i świeże przez długi czas

Dzięki funkcji grillowania Twoja mikrofalówka będzie w stanie również podtrzymać ciepło wcześniej przygotowanego dania. Grzałka grillowa utrzymuje właściwą temperaturę potrawy, nie przegrzewając jej i niepotrzebnie nie wysuszając. To szczególnie przydatna funkcja, kiedy nie jesteś pewien, o której godzinie zjawią się goście lub gdy przygotowujesz kilka potraw równocześnie i chcesz je podać w jednym czasie. Dzięki funkcji podgrzewania w każdej chwili jesteś gotowy, by zaserwować świeży i ciepły posiłek. Nie przeszkodzą Ci w tym nawet spóźniający się goście czy przepełniony piekarnik. To z pewnością sekret niejednej perfekcyjnej pani domu.

mikrofalówka z funkcją grilla Kuchenka mikrofalowa Samsung MG23K3515AS

Rodzaj instalacji: Wolnostojąca
Pojemność (l): 23
Moc mikrofali (W): 800
Moc grilla (W): 1100
Ilość poziomów mocy: 6
sprawdź cenę
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Całość: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *