Lodówki najczęściej kupowane do polskich domów

0
lodówki Samsung

Kupowanie lodówki okazuje się coraz trudniejszym zadaniem. Decyduje o tym nie tylko ilość producentów i dostępnych modeli, ale także coraz bardziej zaawansowane technologicznie funkcje. Czasami ciężko stwierdzić, czy jakaś innowacja rzeczywiście okaże się przydatna w codziennym użytkowaniu. Pomocne w wyborze są zatem rankingi popularnych lodówek, szczególnie często kupowanych przez konsumentów. Wśród nich prym wiodą lodówki Samsung.

Chętnie kupowane lodówki Samsung

Raporty dotyczące comiesięcznej sprzedaży detalicznej nie pozostawiają żadnych wątpliwości – lodówki Samsung, w tym modele BRB260010WW czy RB30J3000SA cieszą się ogromną popularnością i nic nie wskazuje na to, aby ten trend się zmienił. Fakt ten wynika z umiejętnego połączenia solidnego wykonania i wyjątkowej dbałości o detale z nowatorskimi rozwiązaniami technologicznymi oraz oryginalnym designem. W efekcie powstaje bardzo praktyczna lodówka Samsung, z niezwykle dopasowanymi do potrzeb użytkowników parametrami i funkcjami, a przy tym przykuwająca wzrok swoją estetyką. Taki charakter ma model RB33J3230BC zapewniający doskonałą organizację przestrzeni i wygodę dzięki składanym półkom umożliwiającym bezproblemowe włożenie do lodówki garnków z pokrywką. Użytkowanie ułatwiają także pojemniki na drzwiach z opcją dowolnej aranżacji mieszczące kartony soków i wysokie butelki albo wysuwana półka Easy Slide ułatwiająca wyciąganie produktów schowanych z tyłu. To zaledwie część przydatnych funkcji, jednak należy podkreślić wysublimowany i po prostu piękny design tego modelu – czarna, delikatnie błyszcząca obudowa idealnie podkreśli oryginalny klimat kuchni urządzonej w nowoczesnym stylu.

lodówki Samsung

Rodzina lodówek Samsung – innowacyjna w charakterze i dopasowana do potrzeb

Wielu konsumentów zwraca szczególną uwagę na kwestię oszczędności i dlatego Samsung wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom, oferując lodówki w atrakcyjnych cenach zakupu, ale i z funkcjami zmniejszającymi wydatki na energię elektryczną. Popularna lodówka BRB260010WW może pracować w ekonomicznym trybie wakacyjnym i co ważne, nie ma konieczności opróżnienia zamrażalnika. Jednocześnie model ten został wyposażony w cichy, niezawodny i przede wszystkim pozwalający obniżyć zużycie prądu kompresor Digital Inverter z regulowaną prędkością pracy. Podobne funkcje ma RB31HER2CSA czy RB30J3000SA z dodatkową opcją wygodnego przekładania drzwi oraz alarmu otwartych drzwi. Chętnie kupowany jest także model RB37J5010SA z innowacyjną technologią SpaceMax zwiększającą wewnętrzną pojemność lodówki o standardowych wymiarach aż o 50 litrów. Jest to możliwe dzięki cieńszym ściankom.
Lodówka Samsung to innowacyjna technologia pełnego No Frost gwarantująca stały obieg suchego i zimnego powietrza, co zapobiega oszronieniu. Zwraca też uwagę system All-Around Cooling, dzięki któremu chłodne powietrze zostaje rozprowadzone w całym wnętrzu równomiernie. Pozwala to utrzymać stałą temperaturę. Równie przydatna okazuje się funkcja Power Freeze aktywująca błyskawiczne zamrażanie, a także Power Cool intensyfikująca chłodzenie. Wszystkie te technologie znacznie przedłużają świeżość produktów.

Coraz bardziej popularna lodówka Side by Side

Warto też zwrócić uwagę na nowoczesny model RS68N8321S9 z eleganckimi płaskimi drzwiami z wpuszczoną rączką, praktycznym panelem sterowania oraz dystrybutorem wody i przezroczystą kostkarką ClearView – nie ma potrzeby otwierania drzwi, aby sięgnąć po chłodną wodę. Rozwiązanie szczególnie przydatne w okresie letnim, ale przecież nie tylko. Lodówka ta ma system Twin Cooling Plus™ z dwoma niezależnymi obiegami chłodzenia w chłodziarce i zamrażalniku. Zapobiega to przenikaniu zapachów pomiędzy poszczególnymi komorami oraz pozwala zachować idealną jakość i smak wszystkich produktów. Stabilnej pracy sprzyja także funkcja Precise Chef Cooling™. Przy tych wszystkich innowacjach technologicznych Samsung nie zapomniał o stylowym designie. To wyróżnik wszystkich lodówek tego producenta i stąd tak duża ich popularność.

Lodówka Samsung Bespoke RB38A7B5E22 Lodówka Samsung Bespoke RB38A7B5E22

Klasa efektywności energetycznej: E
Pojemność brutto: 390 l
Szerokość: 595 mm
Bespoke: łącz kolory i moduły
SpaceMax: więcej miejsca w środku
All Around Cooling: równomierne chłodzenie
lodówki Samsung
Lodówka Samsung RB36R872PB1 Lodówka Samsung RB36R872PB1

Klasa efektywności energetycznej: E
Pojemność brutto: 380 l
Szerokość: 595 mm
SpaceMax: więcej miejsca w środku
NoFrost
lodówki Samsung
lodówki Samsung Lodówka side by side Samsung RS68A8820B1

Klasa efektywności energetycznej: F
Pojemność brutto: 634 l
Szerokość: 912 mm
SpaceMax: więcej miejsca w środku
Elastyczna praca: 5 inteligentnych trybów pracy
Automatyczna kostkarka
lodówki Samsung
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Całość: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *