Chłodziarko-zamrażarki i ich nowoczesne funkcje

0
lodówka

Żyjemy w czasach, w których wszystkiego jest pełno. Szeroki asortyment tyczy się zarówno ubrań, jedzenia, jak i sprzętów gospodarstwa domowego. Ilość możliwości, dostępnych modeli i rozwiązań jest ogromna, a chęć zdecydowania się na jeden konkretny model potrafi przyprawić o zawrót głowy. Jednak ma to też swoje dobre strony – możemy znaleźć urządzenie, które spełni wszystkie nasze wymagania i oczekiwania. W dzisiejszych czasach lodówka nie jest już tylko urządzeniem, które służy do przechowywania żywności w niższej temperaturze – to również funkcjonalny gadżet w naszej kuchni.

Chłodziarko-zamrażarki i nowoczesne rozwiązania

Producenci sprzętów AGD chcą ułatwiać nam życie i tworzyć urządzenia, które będą w 100% spełniać nasze wymagania oraz oczekiwania. Dzięki temu w swoich domach możemy mieć sprzęty naszych marzeń, jednak wybierając się do sklepu czeka nas naprawdę trudny wybór. Wszyscy wiemy, że im więcej możliwości, im więcej funkcji i parametrów, tym ciężej się na coś zdecydować.

Nowoczesne chłodziarki wyposażone są w innowacyjne technologie i funkcje, które potrafią zadziwić człowieka. Oprócz tego, z zewnątrz wyglądają jak modne ozdoby naszych kuchni. Dzisiaj lodówka to też modny gadżet i część naszej kuchennej aranżacji. Lodówka to największe urządzenie, które jest dość sporym wydatkiem – w zamian daje nam dobrą jakość i nowoczesny wygląd.

Kiedyś lodówka była tylko lodówką

Dawniej, jeszcze kilkanaście lat temu, lodówka służyła do przechowywania żywności, która miała krótszy termin przydatności. Była to jedyna funkcja chłodziarek – nikt nie narzekał, wszyscy byli zadowoleni, że jest gdzie przechowywać mleko czy ser. Dzisiaj jest już zupełnie inaczej. Lodówki to nowoczesne, wielofunkcyjne urządzenie, które nie tylko chłodzi, ale również wygląda i wyposażone jest w szereg dodatkowych funkcji.

Nowoczesna lodówka

Wiele nowoczesnych modeli zostało wyposażonych w dystrybutor wody. Jest to rozwiązanie, które sprawdza się nie tylko w lecie. Na początku może się wydawać, że jest to „bajer” bez którego można żyć. Jednak gdy zobaczymy jaki jest funkcjonalny, zmienimy o nim zdanie. Inną, bardzo popularną funkcją jest kostkarka do lodu. Koniec z mrożeniem wody – zrobi to za nas chłodziarka! Dużą popularnością cieszą się również filtry wody zamontowane w lodówkach – odpowiadają one za jakość oraz czystość wody.

Lodówkaa Amica FK2995.2FTX

Klasa efektywności energetycznej: F
Roczne zużycie energii (kWh/rok): 274
Pojemność użytkowa chłodziarki (l): 180
Pojemność użytkowa zamrażarki (l): 70
Kolor: Inox
sprawdź cenę
lodówka
Chłodziarka Kernau KFR 18262.1 W

Klasa efektywności energetycznej: E
Roczne zużycie energii (kWh/rok): 121
Pojemność użytkowa chłodziarki (l): 380
Kolor: Biały
sprawdź cenę
lodówka
Lodówka side by side Gorenje NRM8182MX

Typ lodówki: French Door
Klasa efektywności energetycznej: E
Roczne zużycie energii (kWh/rok): 293
Pojemność użytkowa chłodziarki (l): 265
Pojemność użytkowa zamrażarki (l): 129
Kolor: Inox
sprawdź cenę

Czy ta inwestycja się opłaca?

Technika daje nam mnóstwo rozwiązań, które powinniśmy wykorzystywać. Tak naprawdę wszystkie innowacyjne technologie oraz rozwiązania są dla nas ogromnym udogodnieniem. Lodówki to już nie tylko zwykłe sprzęty służące do chłodzenia żywności – to urządzenia wyposażone w innowacyjne systemy, które ułatwiają nam życie.

Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Całość: 2 Średnia: 3]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *