Porządki same się nie zrobią! Czyżby? – 5 zalet robotów sprzątających

1
robot sprzątający

Rodzice małych dzieci, właściciele zwierząt, ale i każdy, kto ceni sobie porządek, wie, jak ważnym elementem sprzątania jest odkurzanie. Co do zasady jednak odkurzanie nie jest czynnością, która sprawia nam przyjemność. Nawet kiedy lubimy, gdy nasze dywany są czyste i świeże, ich sprzątanie to zajęcie, które z chęcią zrzucilibyśmy na kogoś innego. Tylko na kogo? A jakby tak mieć robota, który poodkurzałby za nas? Oto 5 cech robotów sprzątających, za które po prostu pokochasz te urządzenia.

Sprzątanie w pełni automatyczne

To chyba główna zaleta robotów sprzątających. Proces sprzątania za ich sprawą staje się w pełni zautomatyzowany. Wystarczy go uruchomić, by całą resztą zajął się już sam. Takie rozwiązanie docenią zarówno właściciele dużych domów – których odkurzanie zabiera im sporo czasu, ale i małych mieszkań, w których ze względu na ograniczoną powierzchnię, na podłodze gromadzi się więcej zanieczyszczeń. Co więcej, po skończonej pracy urządzenie samo powróci do stacji dokującej, gdzie może naładować akumulator.

vacuum cleaner

Uniwersalność

Nowoczesne roboty sprzątające bez problemu poradzą sobie z czyszczeniem wszelkiego rodzaju podłóg, a zatem skutecznie odkurzą nie tylko dywany czy wykładziny, ale również parkiet, panele czy kafle. Najlepsze urządzenia automatycznie dopasowują się do warunków otoczenia. Dzięki temu możesz cieszyć się czystymi podłogami w całym domu – niezależnie od ich rodzaju.

Cicha praca

Tradycyjny odkurzacz potrafi skutecznie zakłócić pozostałym domownikom czas relaksu, przerwać oglądanie telewizora czy uniemożliwić skupienie się na pracy albo nauce. Roboty sprzątające działają natomiast bardzo cicho, a ich praca nie będzie w stanie zmącić niczyjego spokoju w Twoim domu.

Świetne rozwiązanie dla alergików

Wyposażony w skuteczne filtry robot sprzątający to nie tylko przyjaciel kochających porządek, ale również tych, dla których pozbawione pyłu i kurzu powietrze jest podstawą do normalnego funkcjonowania. Podczas odkurzania dobry robot jest w stanie wychwycić najdrobniejsze cząsteczki zanieczyszczeń i skutecznie je zatrzymać tak, by nie wracały one już do wdychanego przez nas powietrza.

Dokładne sprzątanie

Podczas gdy nam samym zdarza się nie dojechać odkurzaczem do listwy przypodłogowej, najnowsze roboty sprzątające szczególnie zadbają o czystość we wszystkich kątach. Jest to możliwe za sprawą wirującej szczotki, która z najwyższą precyzją sprząta również powierzchnie przy krawędziach ścian.

robot sprzątający Odkurzacz automatyczny Hoover HGO320H 011

Pojemność pojemnika na kurz (l) 0.35
Rodzaj filtrów EPA
Zastosowane czujniki Żyroskop
Zabezpieczenia Przed upadkiem
Rodzaj akumulatora Litowy
Ilość programów czyszczenia 5
sprawdź cenę
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Całość: 1 Średnia: 5]

1 thought on “Porządki same się nie zrobią! Czyżby? – 5 zalet robotów sprzątających

  1. Zależy kto co lubi i jakie ma potrzeby… Te odkurzacze moze i faktycznie są dobre, ale czy ja wiem czy na kazdy metraż? U mnie 3 pokoiki i kuchnia. Szybciej jakos mi to idzie jak wyjmę workowy zilan z szafy. 10 minut i odkurzone. A robot raz ze trzeba pamietac o ładowaniu to i jednak nie do wszystkich zakamarków dotrze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *