Odkurzacz pionowy Samsung Jet – jaki wybrać?

0
Odkurzacz pionowy Samsung Jet

Źródło: materiały marki Samsung

Odkurzanie nie należy do najprzyjemniejszych obowiązków, ale jest niezbędne do zachowania czystości w mieszkaniu oraz naszego komfortu i zdrowia. Na szczęście możemy sobie znacznie ułatwić i przyspieszyć cały proces odkurzania. W jaki sposób? Wybierając odkurzacz pionowy Samsung Jet, który jest zwinny i mobilny, dzięki czemu świetnie nadaje się do codziennego sprzątania.

Odkurzacz pionowy Samsung – czy warto kupić?

Odkurzacz pionowy Samsung Jet to jedno z najnowszych osiągnięć w dziedzinie technologii sprzątania domowego. W swojej serii odkurzaczy bezprzewodowych producent zastosował nowoczesne funkcje i zaawansowane rozwiązania w celu usprawnienia procesu odkurzania.

Wszystkie odkurzacze pionowe Jet mają wbudowane pojemne baterie, dzięki którym mogą pracować przez długi czas, bez konieczności podłączania do prądu. Są gotowe do użytku w każdej chwili. Niezależnie od tego, czy rozsypiemy sypkie produkty w kuchni, czy nakruszymy na kanapie – wystarczy złapać za odkurzacz, założyć odpowiednią końcówkę i w kilka chwil można pozbyć się bałaganu. Dzięki wysokiej mocy odkurzacze Samsung są wyjątkowo szybkie i skuteczne w usuwaniu zabrudzeń, nawet tych najbardziej uporczywych. Ich lekka i ergonomiczna konstrukcja sprawia, że odkurzacz jest łatwy w manewrowaniu, co pozwala dotrzeć do trudno dostępnych miejsc.

Odkurzacz pionowy Samsung Jet
Źródło: materiały marki Samsung

Jaki odkurzacz pionowy Samsung Jet wybrać?

W ofercie marki Samsung znajdziemy wydajne i wygodne w użyciu odkurzacze pionowe Jet z kompatybilną stacją czyszczącą oraz modele Bespoke Jet ze zintegrowaną stacją czyszczącą. Odkurzacze mają wiele cech wspólnych, ale różnią się mocą, czasem pracy na baterii czy wyposażeniem. Dzięki temu każdy ma szansę znaleźć odkurzacz dopasowany do swoich potrzeb.

Samsung Jet 60

Sercem odkurzaczy pionowych Samsung Jet 60 jest silnik Digital Inverter o mocy 410 W, który generuje 150 W mocy ssącej. Za wysoką skuteczność zasysania zanieczyszczeń odpowiada technologia Jet Cyclone, Modele z tej serii wyposażone są w elektroszczotkę Jet Fit, która skutecznie zbiera zanieczyszczenia z dywanów i podłóg twardych. Odkurzacze mogą pracować do 40 minut bez potrzeby ładowania.

Samsung Jet 70

Odkurzacze pionowe Samsung Jet 70 wyposażone są w silniki Digital Inverter o mocy 410 W, które zapewniają nawet 150 W mocy ssącej. Producent zastosował tu także technologię Jet Cyclone oraz 5-warstwowy system filtracji HEPA, który wyłapuje nawet do 99,999% mikrocząsteczek. Modele z serii Jet 70 mają też baterie o pojemności 200 mAh, które zapewniają do 40 minut ciągłego sprzątania. Stację ładującą można zamontować na ścianie lub korzystać z niej w formie wolnostojącej, w zależności od swoich potrzeb.

Odkurzacz pionowy Samsung VS15T7033R4 Jet 70 easy Odkurzacz pionowy Samsung VS15T7033R4 Jet 70 easy


Typ odkurzacza: 2w1
Moc (W): 410
Moc ssąca (W): 150
Ilość poziomów mocy: 3
Czas pracy (min): 40
Czas ładowania (min): 210
Pojemność zbiornika na kurz (l): 0.8
Wyposażenie: Szczotka Soft Action, Szczelinówka, Szczotka do kurzu, Ładowarka 2w1, Wymienna bateria
sprawdź cenę

Samsung Jet 75

W tych modelach producent zamontował silniki Digital Inverter o mocy 550 W, które generują moc ssącą na poziomie 200 W. Dzięki technologii Jet Cyclone możemy cieszyć się ekstremalną mocą ssania oraz czystym powietrzem w mieszkaniu. Pojemna bateria pozwala na 60 minut pracy, a jej czas ładowania wynosi 3,5 godziny. Wszystkie zanieczyszczenia trafiają do zbiornika na kurz o pojemności 0,8 l.

Samsung Jet 85

To nowa seria odkurzaczy pionowych marki Samsung. Wszystkie modele oferują silniki HexaJet o mocy 580 W, które generują moc ssącą wynoszącą nawet do 210 W. Wielowarstwowy system filtracji HEPA zatrzymuje nawet do 99,999% kurzu i alergenów, dzięki czemu do pomieszczenia trafia czyste powietrze. W odkurzaczach Samsung Jet 85 główną szczotką jest elektroszczotka Jet Dual, która sprawdzi się na każdym rodzaju podłoża. Ma miękki wałek, który podnosi pyłki na twardych nawierzchniach oraz nylonowe i gumowe włosie, które skutecznie czyści dywany z włosów i sierści.

Samsung Jet 90

Wszystkie odkurzacze z serii Jet 90 wyposażone są w silniki Digital Inverter o mocy 550 W, a ich moc ssąca wynosi 200 W. Dzięki bezszczotkowej konstrukcji silniki są wydajne, energooszczędne i zapewniają bardziej bezawaryjną pracę. Odkurzacze Samsung Jet 90 mają też zbiorniki na kurz o pojemności 0,8 l oraz filtr z 5-warstwową konstrukcją, który skutecznie oczyszcza przepuszczane powietrze. W najwyższym modelu z tej serii maksymalny czas pracy wynosi do 120 minut.

Odkurzacz pionowy Samsung Jet 90
Źródło: materiały marki Samsung

Samsung Jet 95

Seria Jet 95 to kolejne nowe odkurzacze pionowe w ofercie marki Samsung. Zostały wyposażone w silniki o mocy 580 W, które generują moc ssącą na poziomie do 210 W. Nie zabrakło tu oczywiście technologii Jet Cyclone ani wielowarstwowego systemu filtracji HEPA. Główne elektroszczotki to Jet Dual i Slim LED. Ta pierwsza nadaje się do użytku zarówno na dywanach, jak i podłogach twardych. Natomiast elektroszczotka Slim LED skutecznie zbiera kurz z twardych podłóg z pomocą szczotki ze światłem LED, która obraca się z prędkością około 1500 obrotów na minutę.

Samsung Bespoke Jet

Odkurzacze pionowe Samsung Bespoke Jet jako jedyne na rynku zostały wyposażone w stację czyszczącą i ładującą All-in-One. Do jej zadań należy nie tylko ładowanie baterii, lecz także automatyczne opróżnianie pojemnika na kurz po każdym użyciu. W stacji producent zamontował specjalny worek na kurz, który ogranicza rozprzestrzenianie się bakterii aż do 99,9%, co czyni go idealnym wyborem dla alergików. Co więcej, odkurzacze z serii Bespoke Jet zostały wyposażone w wydajne silniki HexaJet o mocy ssącej nawet do 280 W. Wszystkie modele mają baterię o wymiennej konstrukcji. Dzięki temu można przedłużyć sprzątanie o kilkadziesiąt minut, korzystając z drugiej baterii.

Odkurzacz pionowy Samsung Bespoke Jet
Źródło: materiały marki Samsung

Podsumowanie

Samsung jest liderem na rynku sprzętu AGD, a jego odkurzacze pionowe Jet są tego doskonałym przykładem. Niezależnie od tego, czy wybierzemy odkurzacz pionowy Jet 70, Jet 85 czy Jet 90, możemy być pewni, że otrzymamy produkt najwyższej jakości. Każdy z tych modeli został zaprojektowany z myślą o specyficznych potrzebach użytkowników, oferując różnorodne funkcje i moc ssania. Dzięki temu każdy użytkownik może dobrać odkurzacz idealny dla siebie – czy to do codziennego, lekkiego sprzątania, czy do bardziej wymagających zadań. Wybierając odkurzacz pionowy Samsung Jet, inwestujemy w czystość i świeżość swojego mieszkania.

Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Całość: 4 Średnia: 5]

Bartosz Kempisty to prawdziwy pasjonat sprzętów AGD i entuzjasta nowych technologii. Od najmłodszych lat interesował się elektroniką i nowinkami technicznymi, a jego zamiłowanie do urządzeń gospodarstwa domowego stało się pasją. Zawsze gotów do eksperymentowania z nowymi rozwiązaniami, Bartosz jest znany w swoim kręgu znajomych jako - Gadżeciarz, fan burgerów i kumpel owczarka Bruno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *