Myjka parowa do okien – jak ją wybrać?

0
myjka do okien

Utrzymanie całego domu w idealnej czystości nie jest łatwe – szczególnie jeśli wszystko jest na barkach jednej pani domu. Producenci różnego typu sprzętów specjalnie dla nich stworzyli pomocników, bez których sprzątanie byłoby prawdziwą katorgą. Każdy lub co innego – jedni wolą odkurzać, inni preferują mycie naczyń. Liczne ankiety dowodzą, że mycie okien należy do najbardziej znienawidzonych czynności, nie tylko przez panie domu, ale również pozostałych domowników. My jednak mamy dla was urządzenie, z którym mycie okien stanie się przyjemniejsze!

Super urządzenie do mycia okien

Trudno w to uwierzyć, ale nawet mycie okien może okazać się przyjemne – wystarczy tylko zaopatrzyć się w specjalną myjkę do mycia okien. Zdecydowanie najlepsze są myjki parowe. Udowodniono, że mycie parą jest najskuteczniejszym sposobem czyszczenia okien – i to bez dodatków środków chemicznych. Dobre jakości myjki do okien pozwalają szybko pozbyć się nawet bardzo mocnych zabrudzeń i pozostawić okno idealnie czyste. Największą zaletą myjek parowych oraz ciśnieniowych jest łatwość dotarcia nawet do najbardziej niedostępnych miejsc i zakamarków.

Jaka myjka najlepsza jest do okien?

Jeśli naszą zmorą są brudne okna i po prostu nienawidzimy ich myć, to warto zaopatrzyć się w myjkę parową. Urządzenie to jest idealne do okien oraz innych szklanych powierzchni. Za to myjki ciśnieniowe sprawdzą się przy czyszczeniu samochodów i innych przedmiotów.

Korzyści płynące z… pary

W sklepach znajdziemy zarówno myjki jako samodzielne urządzenia, jak i urządzenia wielofunkcyjne, które posiadają dodatkowe akcesoria. Pozbywanie się brudu za pomocą pary przynosi naprawdę same korzyści. Gorąca para zabija drobnoustroje, bakterie i roztocza. Dodatkowo ten sposób mycia oznacza brak zacieków, kapania czy moczenia – takie sprzątanie jest więc czyste, łatwe i przyjemne! Za pomocą myjki parowej możemy umyć każdy rodzaj okien. Sprawdzi się ona zarówno przy zwykłych szybach, jak i myciu trudniej dostępnych okien dachowych.

Myjka do okien Karcher WV 5 Premium

Funkcje Dokładne odsysanie wody z czyszczonej powierzchni
Napięcie zasilające (V) 100 - 240
Konstrukcja:
Ergonomiczny kształt
Łatwa wymiana baterii
Miękki uchwyt
3x diody LED
sprawdź cenę

Jak działa myjka parowa?

Myjka parowa jest to urządzenie, które wykorzystuje naturalną moc pary wodnej. Tak naprawdę, większość urządzeń, które dostępne są na rynku działają podobnie. Przed rozpoczęciem pracy musimy uzupełnić pojemnik wodą i włączyć urządzenie. Woda, która znajduje się w zbiorniku zostaje podgrzana do temperatury wrzenia. Para w wyniku ciśnienia jest wypychana na zewnątrz i tak rozpoczyna się czyszczenie.

Para wodna „wylatuje” z przodu urządzenia. Cały brud zbierany jest na specjalnej nakładce wykonanej z mikrofibry. Na dole znajduje się zbiornik na czystą i brudną wodę. Zaletą urządzenia jest fakt, że brudna woda zostaje czyszczona przez filtr i może być ponownie użyta. Myjki ręczne zazwyczaj zasilane są baterią, którą po rozładowaniu powinniśmy naładować.

Co jeszcze możemy umyć myjką parową?

Tak naprawdę myjkę parową możemy wykorzystać do czyszczenia wszystkich gładkich powierzchni.

Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Całość: 2 Średnia: 4]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *