Chłodne napoje zawsze pod ręką, czyli jak wybrać chłodziarkę samochodową

0
lodówka turystyczna

Wybierając się na urlop w środku lata, czasem przemierzamy naprawdę duże odległości, by dotrzeć do naszego wymarzonego miejsca wypoczynku. Długa podróż, zwłaszcza w upalne dni, może być naprawdę męcząca, dlatego nie raz mamy w jej trakcie ochotę na coś chłodnego do picia. Ciągłe zatrzymywanie się na zimny napój może przedłużać naszą podróż w nieskończoność, dlatego w takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem jest chłodziarka samochodowa, za sprawą której, niezależnie od temperatury na zewnątrz, chłodny napój czy świeżą kanapkę możemy mieć zawsze pod ręką.

Wybierz właściwą pojemność

Kiedy wybierasz lodówkę turystyczną, w pierwszej kolejności zwróć uwagę na jej pojemność, która pozwoli Ci na wygodne umieszczenie w niej odpowiedniej ilości produktów, które potrzebne będą Ci podczas podróży. Odpowiednia pojemność chłodziarki da Ci pewność, że wszystko się w niej zmieści, a jednocześnie urządzenie nie będzie zabierało Ci zbyt dużo miejsca w samochodzie, które podczas podróży jest równie cenne.

lodówka turystyczna

Sprawdź dodatkowe funkcje

Producenci małego AGD pracują nad tym, aby lodówki turystyczne mogły spełniać jak najwięcej funkcji. Dlatego też warto rozważyć zakup chłodziarki, która jednocześnie może pełnić funkcję termosu czy nawet podgrzewać włożone do niej potrawy. Funkcja podgrzewania jest niezwykle praktyczna i daje Ci możliwość przewożenia ciepłych dań nawet na bardzo duże odległości. Ponadto, nie tylko podtrzyma ona ciepło jedzenia, ale kiedy tylko zechcesz, podgrzeje potrawę tak, byś mógł cieszyć się smakiem ciepłego domowego posiłku, gdziekolwiek jesteś.

Oceń, czy długość kabla jest wystarczająca

Aby wygodnie móc przewozić lodówkę turystyczną, sprawdź, czy posiada ona wystarczająco długi przewód. Odpowiednia długość kabla pozwoli Ci ustawić chłodziarkę w dowolnym miejscu w samochodzie, kiedy będzie ona podłączona do zasilania. Tego typu lodówki zasilane są ładowarkami samochodowymi, a więc przewód powinien swobodnie dostawać do miejsca, w którym możesz podłączyć urządzenie.

Weź pod uwagę jakość wykonania

Żeby lodówka turystyczna mogła właściwie spełniać swoje zadanie, musi być szczelnie izolowana. W ten sposób będzie mogła zagwarantować Ci skuteczne chłodzenie i utrzymanie niskiej temperatury. Pamiętaj też, aby wziąć pod uwagę jakość wykonania jej obudowy zewnętrznej. Wysokiej jakości materiały przetrwają więcej i sprawią, że chłodziarka posłuży Ci znacznie dłużej, wiernie towarzysząc Ci w każdej jednej podróży.

lodówka turystyczna Lodówka turystyczna Ravanson CS 24S Super

Pojemność całkowita (l): 24
Rodzaj: Chłodziarka, Podgrzewacz
Zasilanie: 12 V/230 V
Długość przewodu (m): 2.5
lodówka turystyczna
lodówka turystyczna Lodówka turystyczna Optimum LD 0030

Pojemność całkowita (l): 30
Rodzaj: Lodówka turystyczna
Zasilanie: 12 V / 220 - 240 V
Rodzaj sterowania: mechaniczne
lodówka turystyczna
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Całość: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *