Nowoczesna lodówka, czyli jakie funkcje dodatkowe można w niej znaleźć

nowoczesna lodówka

Nowoczesna lodówka jest przede wszystkim komfortowa w użytkowaniu, ale i energooszczędna. To w niej znajdziesz idealne miejsce dla wszystkich produktów, które powinny być przechowywane w chłodzie, a wysoka klasa energooszczędności będzie stanowić dla Ciebie zapewnienie, że Twoja chłodziarka jest również przyjazna dla środowiska.

Lodówka, która potrafi przedłużyć świeżość

Nowoczesne lodówki są w stanie dostosować warunki w komorze chłodzenia do rodzaju i specyfiki przechowywanych w niej produktów. W utrzymywaniu właściwej temperatury, która sprzyjać będzie przedłużonej świeżości jedzenia, pomaga Ci m.in. funkcja CoolSelect, którą w swoich lodówkach stosuje firma Samsung. To za jej sprawą w dolnej szufladzie możesz ustawić temperaturę, która sprzyjać będzie mięsu i rybom albo też warzywom i owocom – w zależności od tego, co w danej chwili znajduje się w szufladzie.

nowoczesna lodówka

Wyjątkowe oświetlenie

Jasne wnętrze lodówki stanowi dla Ciebie gwarancję, że zawartość komory chłodzenia zawsze masz pod kontrolą. Niczego nie przeoczysz i nic się nie ukryje. Oświetlenie LED to nie tylko gwarancja, że w Twojej chłodziarce stanie się jasność za każdym razem, kiedy otworzysz jej drzwi, ale również pewność co do jego niezawodności, energooszczędności i przedłużonej trwałości. Ledowe diody zużywają się o wiele wolniej, niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnego oświetlenia. Posłużą Ci więc one przez znacznie dłuższy czas.

System No Frost

Nowoczesnej lodówki po prostu nie musisz rozmrażać. Dzięki systemowi No Frost, który obejmuje specjalnie zaprojektowany system wentylacji, w komorze mrożnia nie gromadzi się nawet szron. Poza oszczędnością czasu, oznacza to również mniejsze zużycie energii elektrycznej, a raczej brak wzmożonego poboru prądu, który w przypadku oblodzonych ścianek urządzenia, staje się nieunikniony.

Równomierne chłodzenie

Aby wygodnie móc korzystać z całego wnętrza komory chłodzenia, wszędzie musi panować taka sama temperatura. W ten sposób, nieważne, na której półce położysz poszczególne produkty, zawsze będą one przechowywane w optymalnych dla nich warunkach. Równomierne chłodzenie w lodówce pozwala nam również korzystać z przedłużonej świeżości żywności. Dla Ciebie to także oszczędność czasu. Nie musisz bowiem skrupulatnie planować tego, jak rozmieścić jedzenie w komorze chłodzenia. Nie ma to większego znaczenia, kiedy na wszystkich poziomach panuje ta sama temperatura.

nowoczesna lodówkaLodówka Samsung RB30J3000WW

Klasa efektywności energetycznej: A+
Roczne zużycie energii (kWh/rok): 272
Pojemność użytkowa chłodziarki (l): 213
Pojemność użytkowa zamrażarki (l): 98
Kolor: Biały
nowoczesna lodówka
nowoczesna lodówkaLodówka Samsung RB31HER2CSA

Klasa efektywności energetycznej: A++
Roczne zużycie energii (kWh/rok): 257
Pojemność użytkowa chłodziarki (l): 206
Pojemność użytkowa zamrażarki (l): 98
Funkcja wakacje: tak
Kolor: Metaliczny grafit
nowoczesna lodówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *